Sluiten

Je gebruikt een sterk verouderde browser. Upgrade je browser om je surf ervaringen te verbeteren.

Menu

Aste Nagusia (Semana Grande)

Evenement vindt plaats in august
Aste Nagusia (Semana Grande)
In augustus viert Bilbao een hele week feest. Overal in de stad kun je genieten van parades, theater, muziek, vuurwerk, straattheater, comedy en films. Het festival is opgehangen aan de figuur van Mari Jaia, een grote blonde vrouw van papier-maché. Er wordt veel aandacht besteed aan de Baskische cultuur, met stierenvechten en txoznas, kraampjes langs de straat waar men iets kan eten of drinken. Iedere nacht wordt er vuurwerk afgestoken. Aste Nagusia is het grootste feest in Bilbao.

← Bekijk alle evenementen in Bilbao

Nog een trip naar Bilbao boeken?

Bekijk zeker even de aanbiedingen bij volgende partijen:

Download hieronder je stadsgids

Sluiten

Gratis Stadsgids Bilbao

Ontvang gratis onze printbare reisgids met alle toeristische informatie, je zal niets missen!

X

Gratis Stadsgids Bilbao