Weer en klimaat mei in Konya (2011)


Weer mei Konya in cijfers (2011)

Hoe is het weer in Konya in mei?

Minimum temperatuur: 6°c Maximum temperatuur: 21°c
Gemiddelde temperatuur: 14°c Gemiddelde neerslag: 0mm

Het weer begin mei in Konya (2011)

Sunday 1 May 2011
12°c
vochtigheid :  84 % zon op : 05:55 min : 10°c
neerslag :   mm zon onder : 19:40 max : 18°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 2 May 2011
17°c
vochtigheid :  43 % zon op : 05:54 min : 9°c
neerslag :   mm zon onder : 19:41 max : 20°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 3 May 2011
13°c
vochtigheid :  78 % zon op : 05:53 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:42 max : 21°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 5 May 2011
13°c
vochtigheid :  85 % zon op : 05:51 min : 10°c
neerslag :   mm zon onder : 19:44 max : 19°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Friday 6 May 2011
10°c
vochtigheid :  92 % zon op : 05:49 min : 4°c
neerslag :   mm zon onder : 19:45 max : 13°c
Regenbuien
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 7 May 2011
6°c
vochtigheid :  76 % zon op : 05:48 min : 3°c
neerslag :   mm zon onder : 19:46 max : 12°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 8 May 2011
8°c
vochtigheid :  68 % zon op : 05:47 min : 7°c
neerslag :   mm zon onder : 19:47 max : 17°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Monday 9 May 2011
12°c
vochtigheid :  56 % zon op : 05:46 min : 8°c
neerslag :   mm zon onder : 19:48 max : 19°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 10 May 2011
12°c
vochtigheid :  73 % zon op : 05:45 min : 9°c
neerslag :   mm zon onder : 19:49 max : 19°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien

Het weer midden mei in Konya (2011)

Wednesday 11 May 2011
15°c
vochtigheid :  63 % zon op : 05:44 min : 8°c
neerslag :   mm zon onder : 19:50 max : 18°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 12 May 2011
13°c
vochtigheid :  64 % zon op : 05:43 min : 7°c
neerslag :   mm zon onder : 19:50 max : 14°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Friday 13 May 2011
8°c
vochtigheid :  95 % zon op : 05:43 min : 8°c
neerslag :   mm zon onder : 19:51 max : 14°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 14 May 2011
12°c
vochtigheid :  76 % zon op : 05:42 min : 8°c
neerslag :   mm zon onder : 19:52 max : 16°c
Regenbuien
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 15 May 2011
11°c
vochtigheid :  75 % zon op : 05:41 min : 8°c
neerslag :   mm zon onder : 19:53 max : 17°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 16 May 2011
18°c
vochtigheid :  44 % zon op : 05:40 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:54 max : 18°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 17 May 2011
16°c
vochtigheid :  62 % zon op : 05:39 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:55 max : 21°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 18 May 2011
14°c
vochtigheid :  65 % zon op : 05:38 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:56 max : 19°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 19 May 2011
14°c
vochtigheid :  78 % zon op : 05:38 min : 10°c
neerslag :   mm zon onder : 19:56 max : 20°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Friday 20 May 2011
14°c
vochtigheid :  74 % zon op : 05:37 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:57 max : 18°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien

Het weer eind mei in Konya (2011)

Saturday 21 May 2011
14°c
vochtigheid :  81 % zon op : 05:36 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:58 max : 19°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 22 May 2011
14°c
vochtigheid :  63 % zon op : 05:35 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 19:59 max : 18°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 23 May 2011
16°c
vochtigheid :  73 % zon op : 05:35 min : 12°c
neerslag :   mm zon onder : 20:00 max : 22°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 24 May 2011
17°c
vochtigheid :  63 % zon op : 05:34 min : 13°c
neerslag :   mm zon onder : 20:00 max : 23°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 25 May 2011
19°c
vochtigheid :  53 % zon op : 05:33 min : 13°c
neerslag :   mm zon onder : 20:01 max : 23°c
Zonnig
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 26 May 2011
18°c
vochtigheid :  73 % zon op : 05:33 min : 13°c
neerslag :   mm zon onder : 20:02 max : 23°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Friday 27 May 2011
17°c
vochtigheid :  90 % zon op : 05:32 min : 13°c
neerslag :   mm zon onder : 20:03 max : 22°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 28 May 2011
18°c
vochtigheid :  70 % zon op : 05:32 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 20:03 max : 21°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 29 May 2011
16°c
vochtigheid :  74 % zon op : 05:31 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 20:04 max : 21°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 30 May 2011
16°c
vochtigheid :  84 % zon op : 05:31 min : 11°c
neerslag :   mm zon onder : 20:05 max : 21°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Terug naar weerinformatie Konya
weather data provided by TWC
konya