Weer en klimaat mei in Griekenland (2010)


Weer mei Griekenland in cijfers (2010)

Hoe is het weer in Griekenland in mei?

Minimum temperatuur: 16°c Maximum temperatuur: 33°c
Gemiddelde temperatuur: 23°c Gemiddelde neerslag: 0mm

Het weer begin mei in Griekenland (2010)

Saturday 1 May 2010
22°c
vochtigheid :  31 % zon op : 06:29 min : 14°c
neerslag :   mm zon onder : 20:15 max : 24°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 2 May 2010
24°c
vochtigheid :  25 % zon op : 06:28 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:16 max : 26°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Monday 3 May 2010
22°c
vochtigheid :  33 % zon op : 06:27 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:17 max : 25°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 4 May 2010
23°c
vochtigheid :  41 % zon op : 06:26 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:18 max : 25°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 5 May 2010
25°c
vochtigheid :  29 % zon op : 06:25 min : 17°c
neerslag :   mm zon onder : 20:19 max : 26°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 6 May 2010
24°c
vochtigheid :  38 % zon op : 06:24 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:20 max : 26°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Friday 7 May 2010
25°c
vochtigheid :  36 % zon op : 06:22 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:21 max : 27°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 8 May 2010
22°c
vochtigheid :  41 % zon op : 06:21 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:22 max : 26°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 9 May 2010
25°c
vochtigheid :  44 % zon op : 06:20 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:23 max : 28°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 10 May 2010
25°c
vochtigheid :  32 % zon op : 06:19 min : 17°c
neerslag :   mm zon onder : 20:24 max : 28°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien

Het weer midden mei in Griekenland (2010)

Tuesday 11 May 2010
26°c
vochtigheid :  32 % zon op : 06:18 min : 18°c
neerslag :   mm zon onder : 20:25 max : 29°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 12 May 2010
29°c
vochtigheid :  22 % zon op : 06:18 min : 18°c
neerslag :   mm zon onder : 20:25 max : 29°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 13 May 2010
26°c
vochtigheid :  24 % zon op : 06:17 min : 19°c
neerslag :   mm zon onder : 20:26 max : 31°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Friday 14 May 2010
28°c
vochtigheid :  30 % zon op : 06:16 min : 20°c
neerslag :   mm zon onder : 20:27 max : 31°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 15 May 2010
23°c
vochtigheid :  61 % zon op : 06:15 min : 18°c
neerslag :   mm zon onder : 20:28 max : 29°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 16 May 2010
23°c
vochtigheid :  31 % zon op : 06:14 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:29 max : 28°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 17 May 2010
22°c
vochtigheid :  31 % zon op : 06:13 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:30 max : 27°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 18 May 2010
20°c
vochtigheid :  37 % zon op : 06:12 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:31 max : 24°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 19 May 2010
19°c
vochtigheid :  52 % zon op : 06:12 min : 15°c
neerslag :   mm zon onder : 20:32 max : 24°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 20 May 2010
21°c
vochtigheid :  53 % zon op : 06:11 min : 14°c
neerslag :   mm zon onder : 20:32 max : 24°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien

Het weer eind mei in Griekenland (2010)

Friday 21 May 2010
20°c
vochtigheid :  60 % zon op : 06:10 min : 14°c
neerslag :   mm zon onder : 20:33 max : 23°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 22 May 2010
19°c
vochtigheid :  49 % zon op : 06:10 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:34 max : 25°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 23 May 2010
23°c
vochtigheid :  50 % zon op : 06:09 min : 16°c
neerslag :   mm zon onder : 20:35 max : 26°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 24 May 2010
22°c
vochtigheid :  53 % zon op : 06:08 min : 17°c
neerslag :   mm zon onder : 20:36 max : 26°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Tuesday 25 May 2010
23°c
vochtigheid :  50 % zon op : 06:08 min : 17°c
neerslag :   mm zon onder : 20:36 max : 26°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Wednesday 26 May 2010
25°c
vochtigheid :  32 % zon op : 06:07 min : 18°c
neerslag :   mm zon onder : 20:37 max : 27°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Thursday 27 May 2010
27°c
vochtigheid :  30 % zon op : 06:07 min : 19°c
neerslag :   mm zon onder : 20:38 max : 29°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Friday 28 May 2010
29°c
vochtigheid :  30 % zon op : 06:06 min : 19°c
neerslag :   mm zon onder : 20:39 max : 29°c
Licht Bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Saturday 29 May 2010
29°c
vochtigheid :  30 % zon op : 06:06 min : 19°c
neerslag :   mm zon onder : 20:39 max : 30°c
Gematigd
Plaatselijke onweersbuien
Sunday 30 May 2010
28°c
vochtigheid :  35 % zon op : 06:05 min : 20°c
neerslag :   mm zon onder : 20:40 max : 30°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Monday 31 May 2010
31°c
vochtigheid :  27 % zon op : 06:05 min : 20°c
neerslag :   mm zon onder : 20:41 max : 32°c
Gedeeltelijk bewolkt
Plaatselijke onweersbuien
Terug naar weerinformatie Griekenland
weather data provided by TWC
griekenland